ציוד לקוסמטיקאיות

דן מלמוד
2 min readAug 18, 2021

--

כל קוסמטיקאית יודעת כיום כי מכון הקוסמטיקה שלה חייב להיות המכון המתקדם ביותר עבור טיפולים שונים וזאת בכדי לבדל אותו מהמכונים המתחרים ולגרום לכמה שיותר לקוחות לבחור בה. כל כן, כל קוסמטיקאית המעוניינת להציע טיפולים קוסמטיים מתקדמים ואיכותיים, חייבת כיום לרכוש ציוד לקוסמטיקאיות מדויק ומתקדם בהתאם לסוגי הטיפולים הספציפיים שהיא מציעה לקהל לקוחותיה. מכיוון שניתן למצוא כיום מגוון רחב של מכשירים שפועלים בצורות שונות וכן דגמים שונים לאותו המכשיר, הרי שלא קל לבחור ציוד ועל כן יש לעשות זאת בחכמה.

ציוד לקוסמטיקאיות ברמה הגבוהה ביותר

ישנם לא מעט דברים שהופכים קוסמטיקאית לקוסמטיקאית טובה: יחסי האנוש שלה, המקצועיות שלה, הרמה הגבוהה של עבודתה, היכולת שלה להתאים סוג טיפול לכל מטופל בצורה הטובה ביותר ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר וכן המכשור שיש במקום שבו היא מציעה את הטיפולים. מכיוון שאנו חיים בעידן טכנולוגי מודרני ומתקדם, אין ספק כי ציוד לקוסמטיקאיות חייב להיבחר בצורה נכונה לאחר שבוחנים את כלל הדגמים שיש בשוק ומתאימים את הדגם המדויק לסוג הטיפול ולתוצאות המקסימליות שניתן לקבל באמצעותו. על אף שציוד לקוסמטיקאית יכול להוות השקעה כלכלית משמעותית, הרי שמדובר על השקעה שתחזיר את עצמה ועל כן יש לבצע אותה בצורה נבונה.

איזה ציוד קוסמטיקאית צריכה?

הציוד שכשהקוסמטיקאית צריכה מתבסס כמובן על הטיפולים שהיא מציעה. אם הקוסמטיקאית מציעה טיפולי הסרת שיער, כדאי לה ללא ספק לבחור מכשור הסרת שיער המשלב בד בבד גם טיפולי פנים הידוע כמתקדם ואיכותי. אם היא מציעה טיפולים קוסמטיים גופניים שונים היא יכולה לבחור במכשור שמציע גם הסרת שיער וגם טיפולים גופניים שונים. כמו כן, על הקוסמטיקאית לרכוש מגוון תכשירים שונים הרלוונטיים עבור טיפולי קוסמטיקה של הפנים והגוף. על מוצרי הקוסמטיקה גם אסור להתפשר ויש לרכוש את המוצרים של החברות המובילות ביותר בתחום כיום.

כדאי שכל קוסמטיקאית תכיר את סדרת מכשירי ההיפר פולס בטכנולוגיית ALT הייחודית של לאונרדו. מדובר על מכשירים מהירים, נוחים, פשוטים וידידותיים למשתמש. באמצעות המכשירים המדוברים כל קוסמטיקאית יכולה להגדיל את הרווחים שלה ובד בבד לא להתפשר על האיכות והבריאות של המטופלים שלה. המכשירים מציעים 7 סוגי טיפולים למרקם עור, פנים וגוף במכשיר אחד קל ונוח לתפעול.

כיצד בוחרים ציוד לקוסמטיקאית?

כיום ניתן למצוא מכשור לקוסמטיקאיות המתבסס על טכנולוגיות שונות. ישנם מכשירים להסרת שיער המבוססים על לייזר, ישנם מכשירים להסרת שומן המבוססים על גלי רדיו, ישנם מכשירים להמסת שומן המבוססים על גלי קור ועוד. כדאי להכיר את הטכנולוגיות השונות המוצעות כיום ובהתאם לכך לקבל החלטה מושכלת. כדאי כמובן לבחור במכשור המבוסס על טכנולוגיות מתקדמות שהוכחו כיעילות. מעבר לכך, כמובן שחשוב מאוד לקבל המלצות אודות מכשירים שונים וציוד אחר שכל קוסמטיקאית צריכה ולרכוש אותם במקום הטוב ביותר, אשר ידוע באיכות המוצרים שהוא מציע ובמחירים הנוחים.

--

--