טריפל סי — מחיר אינטרנט ביתי

דן מלמוד
4 min readMar 9, 2020

--

האינטרנט נחוץ היום בכל מקום וכמעט בכל זמן. אנו עושים שימוש באינטרנט מהסמארטפון שלנו, מהמחשב הנייד בבית הקפה, מהמחשב הנייח בבית, מהטאבלט בנסיעות ועוד. בעזרת האינטרנט אנו יכולים לבצע חיפושים למידע מסוים, להזמין אנשי מקצוע לטיפול בתקלות הבית, ללמוד על אנשים, לברר מידע בנוגע ללימודים ועוד אינספור דברים אחרים כמובן. היום כמעט בכל בית יש מחשב וכיום אין דבר כזה מחשב ללא אינטרנט. אינטרנט ביתי מבוסס על ספק ותשתית אשר מהווים שירותים שונים אולם חברה אחת יכולה להציע לכם באנדל של שניהם במקום אחד. אתם כמובן תבחרו את הצעת המחיר והחבילה המשתלמים ביותר עבורכם.

אינטרנט ביתי

החשיבות של אינטרנט מהיר ואיכותי בבית שלנו:

תארו לכם שיש תקלה בשירותים או שאתם צריכים מדביר דחוף — לאן הולכים? לאינטרנט כמובן, סביר להניח שלמנוע החיפוש של גוגל ומשם לבצע חיפוש של איש המקצוע הנדרש באזורכם. אם אתם רוצים לדעת לבשל משהו לקראת ארוחת החג — סביר להניח שכבר החלפתם את ספרי המתכונים הישנים במתכונים באינטרנט הנוחים לצפייה גם בסרטוני ווידיאו ולא רק בטקסט מה שעוזר להבין אפילו טוב יותר איך לבצע את העבודה. אלו רק דוגמאות קטנות כמובן אולם האינטרנט מכיל עולם ומלואו, החל ממשחקים, דרך מידע, מדריכים וקורסים בתחומים רבים ועד קריאת כתבות, חדשות ואקטואליה ועוד. משום שהאינטרנט משמש אותנו כמעט לכל דבר בבית ובוודאי נותן גם שעות רבות של תעסוקה לילדים שלנו, סביר להניח שנרצה אינטרנט מהיר, איכותי ובמחיר אטרקטיבי ככל האפשר.

איך לבחור חבילת אינטרנט ביתי?

חבילת אינטרנט ביתי צריך לבחור בקפידה שכן היום אם תרצו להתנתק משירות מסוים חברות רבות יקשו עליכם את הפעולה עם אינספור מעברים לקשרים לקוחות ונציגים במטרה לשמור עליכם גם אם חבילת האינטרנט אינה מתאימה לכם או שהמחיר שלהם גבוה מדי (לא אנחנו בטריפל סי אך על כך נרחיב מעט בהמשך המאמר). כדי לבחור את חבילת האינטרנט המתאימה ביותר עבורכם אתם צריכים לבחון מספר פרמטרים:

· מי משתמש במחשב ובאינטרנט? — האם אתם הולכים לעשות שימוש במחשב או שהילד שלכם הולך לעשות בו שימוש? אם מדובר בילד קטן שרק רוצה לשחק או להוריד משחקים מהאינטרנט לא צריך אינטרנט מהיר במיוחד. במידה ואתם עושים שימוש באינטרנט מדי יום אנו ממליצים על אינטרנט במיוחד.

· מהי מטרתו העיקרית של השימוש במחשב — האם המחשב הולך לשמש לעניינים עסקיים ולכן צריך להיות עם אינטרנט איכותי, מהיר שעובד בצורה תקינה מחברה טובה עם מוניטין טוב? האם הוא רק לצורך חיפוש מידע או שהשימוש במחשב ובאינטרנט הוא פעם בכמה ימים לכל היום?

· מהירות גלישה מול מחיר — אתם רוצים לבדוק שהמחיר שאתם מקבלים ביחס למהירות הגלישה הוא הגיוני ואפילו אטרקטיבי יותר ממה שתוכלו למצוא במקום אחר.

· שימו לב לאותיות הקטנות — יש מהירות גלישה בפועל ויש פוטנציאל גלישה בהתאם למיקום התשתית שלכם וסוגה.

מה המחיר לאינטרנט ביתי?

מחיר לאינטרנט ביתי משתנה בין חברה אחת לחברה. שימו לב שהוא מתחלק בין ספק לתשתית וכי אם אתם רואים הצעת מחיר מסוימת בדקו האם היא ספק, תשתית או באנדל של שניהם יחד. כמו כן בדקו כי המחיר הנו כולל מע”מ. מחיר הגיוני לאינטרנט 100 מגה יכול להיות באזור 100–120 שח בחודש ספק + תשתית.

חבילת אינטרנט טריפל סי עכשיו במבצע מיוחד:

טריפל סי הנה ספקית אינטרנט מהמובילות והחזקות בישראל. אינטרנט טריפל סי הוא האינטרנט היחיד בישראל הנחשב לאינטרנט חכם — כלומר אינטרנט שבו אתם יכולים לבחור את מהירות הגלישה שלכם וחבילת האינטרנט שלכם בכל רגע, דרך המחשב, בהתחברות ידנית בכמה פעולות פשוטות. החברה מציעה מגוון רחב של חבילות גלישה במחירים נפרדים מהתשתית ופועלים על תשתית חזקה של בזק לשביעות רצון לקוחותיה הישראלים של החברה. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

פרטים נוספים:

הסיבים 49, פתח תקווה 4959504

למוקד הפרטי 6400* או במספר הישיר 03–9204600

blogs.vmware.com/vfabric/2013/02/choosing-your-messaging-protocol-amqp-mqtt-or-stomp.html

http://www.homebiz.co.il/index.php?page=visits

https://internetlifeforum.com/

--

--

דן מלמוד

חיי ונושם אינטרנט